Medikal Firmaları
Loading
  • Firma Üye Girişi  alt menü ikon
  • |
  • Personel Üye Girişi  alt menü ikon
Anasayfa ayraç 
İzmir Medikal Firmaları 
ayraç
Seç Medikal
Seç Medikal Geri geri ikonu
FİRMA BİLGİLERİ
Seç Medikal
 
Firma Adı : Seç Medikal
Şehir : İzmir
Yetkili : Murat Yüksel
E-Posta : info@medikalreyonum.com
Tel-1 : 0232 3719080
Tel-2 : 0546 4502777
Fax : 0232 3719080
Ziyaretçi : 4805     Kayıt Tarihi : 27.04.2013

Web Sitesi :

www.medikalreyonum.com

Adres :

1898/1 Sk. No:3/b Bayraklı

Ön Bilgi :

Toptan ve perakende olarak tüm medikal ürünler ve ev sağlık ürünlerde uygun fiyatlarımızı görmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi :

Seç medikal web sitesi www. Medikalreyonum. Com yayın hayatına başladı her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla medikal reyonum hizmetinizde. Seç medikal olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Seç medikal olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizimle temansa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatı soktuk. İlerleyen süreçlerde web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabela, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v. B web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

Anahtar Kelimeler :

dijital ateş ölçer,tansiyon aleti aletleri tam otomatik manuel anaroid koldan bilekten ölçer,temessız alından kulaktan ateş ölçer,medikalreyonum,seç medikal,oturma simidi,dik duruş korsesi,korse,tabanlık,medikal,toptan,izmir,plusmed,microlife,ortho flexi,betasan

 
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
Ad Soyad / Firma Adı
Telefon
E-Posta
Konu
Mesaj
Aşağıdaki kelime okunmuyorsa, ok butonuna tıklayarak yenileyin.
 
CAPTCHA Image
güvenlik resmini güncelle
Yukardaki kelimeyi giriniz.
SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'medicalr_user'@'10.2.1.58' (using password: YES)