Medikal Firmaları
Loading
  • Firma Üye Girişi  alt menü ikon
  • |
  • Personel Üye Girişi  alt menü ikon

LANSINOH HPA Lanolin Emziren Anneler İçin 10 gr

LANSINOH HPA Lanolin Emziren Anneler İçin 10 gr
Firma Adı
Bulunduğu İl
Sipariş
Kalimed Medikal
Ankara
Ürün Açıklaması
Yorumlar
Ürün Görselleri
Tavsiye Et
Lansinoh Lanolin nemle yara tedavisi prensibi ile etki eder.
Yapılan çalışmalara göre nemle yara tedavisi ağrılı ve çatlamış meme ucunda rahatlama sağlayarak yara oluşmasını engelleyip iyileşmeyi hızlandırır.

Nemle yara tedavisinin bir diğer faydası da ağrıyı hızla rahatlatıp, bu rahatsızlığı yaşayan anneye acil destek sağlamasıdır.


Temiz ellerinizle bir parça Lansinoh kremi parmaklarınızın arasında yumuşatın ve her emzirmeden sonra veya gerektikçe tüm göğüs ucu çevresine uygulayın. Lansinoh Lanolinin emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur..

 
  Rahatlığınız için veya hassas göğüs ucunu korumak için Lansinohu banyo öncesi de uygulayabilirsiniz.

 
  Lansinoh ağrılı göğüs ucuna engel olan diğer yöntemler ile birlikte kullanılmalıdır. Bununla ilgili diğer faydalı makaleleri de okuyabilirisiniz.

 
  Eğer ağrınız Lansinoh’u uyguladıktan sonraki 24 saat içinde hafiflemezse ve probleminiz devam ederse bir sağlık profesyoneline danışmanız gerekir.

 
  Lansinoh Lanolin, mantar veya bakteriyel enfeksiyon sebebi ile ağrıyan meme ucunun tedavisinde tek başına yeterli değildir. 

 
  100 saf Lansinoh lanolin çatlamış diğer cilt problemleri için de kullanılabilir. Bozulmamış cilt yapısı enfeksiyona karşı en iyi bariyeridir, lansinoh krem çatlamadan oluşan kuruluğu önleyerek, sağlıklı bir cilt sağlar, ayrıca bazı ikincil enfeksiyon riskini de önler.
Ürün Resmi
Tavsiye Et
medical rehberi
Öneri Kutusu


Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 4481     Toplam Ürün : 2325     Toplam Hastane ve Tıp Merkezi : 315     Toplam CV : 153     Toplam İlan : 1
 
MEDICAL REHBERİ

Medikal Firmaları ve Medikal Ürünler

copyright © medicalrehberi.com