Medikal Firmaları
Loading
  • Firma Üye Girişi  alt menü ikon
  • |
  • Personel Üye Girişi  alt menü ikon
AnasayfaGenel SağlıkEklem Ağrılarında Hangi Tedaviyi Seçmeliyiz?
Eklem Ağrılarında Hangi Tedaviyi Seçmeliyiz? Eklem Ağrılarında Hangi Tedaviyi Seçmeliyiz?

Bugünkü konumuz, eklem ağrılarında seçimimiz ne olmalı? Ülkemizde bel ağrısı şikayeti, soğuk algınlığından sonra en sık görülen ikinci sağlık sorunu. Hepimiz hayatımızın bir döneminde yada sıklıkla bel ağrısı yada sırt ağrılarından şikayet ederiz. Özellikle 50 yaş sonrası kemik ve kıkırdak yapısındaki zayıflamalara bağlı olarak, diz ağrılarından şikayetçi oluruz.

56e079b1a8705eklem_agrilarinda_hangi_tedaviyi_secmeliyiz_icerik

Eczaneme son zamanlarda diz ağrısı şikayeti ile birçok hasta gelmekte. Özellikle diz ağrısı çeken gençlerin sayısında artış gözlemlemekteyim.

Eklem ağrılarından korunmak için ne yapabiliriz. Öncelikle aşırı kilolardan kurtulmamız gerekiyor. Bilinçli bir egzersiz programı seçmeliyiz. Bu egzersiz programı sırasında tercih ettiğimiz spor ayakkabımız da çok çok önemli. Eğer, eklem ağrılarımız varsa, çeşitli doğal takviyeler imdadımızda yetişebilir. Örneğin düzenli omega 3 alımı, glukozamin kondroitin kombinasyonları, hyaluronic asit ve kolojen içeren doğal takviyeler, kalsiyum, magnezyum, boron, D vitamini, çinko ve izoflavonlar tercih edeceğimiz diğer doğal takviyeler olabilir.

Uzm.Ecz. Sibel ERSOY
Siber Ersoy'un Facebook sayfasına ulaşmak için tıklayınız

Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 4481     Toplam Ürün : 2323     Toplam Hastane ve Tıp Merkezi : 315     Toplam CV : 157     Toplam İlan : 1
 
MEDICAL REHBERİ

Medikal Firmaları ve Medikal Ürünler

copyright © medicalrehberi.com